فروش تستر رنگ ماشین

درجه تشخیص اندازه رنگ در تمام سطوح خودرو

فروش تستر رنگ ماشین


فروش تستر رنگ ماشین

کاربرد بسیار آسان

فروش تستر رنگ ماشین

تستر رنگ ماشین خرید تستر رنگ ماشین فروش تستر رنگ ماشین فروش پستی تستر رنگ ماشین خرید پستی تستر رنگ ماشین فروش اینترنتی تستر رنگ ماشین خرید اینترنتی تستر رنگ ماشین حتی شما که فقط یکبار قصد خرید اتومبیل دارید ! به یک وسیله تشخیص رنگ شدگی اتومبیل نیاز دارید. یکی ازمهمترین قسمتهای اتومبیل که باید از سلامت کامل برخوردار باشد بدنه آن است .درگذشته اینکار به صورت تجربی و با حدس و گمان انجام می شد که طبیعتا درصد خطا بسیار بالا بود ولی هم اکنون با این وسیله بسیار دقیق و حساس هر فردی بدون نیاز به تخصص به راحتی و در کمتر از 10 دقیقه می تواند قسمتهای مختلف بدنه اتومبیل را از لحاظ رنگ شدگی تست و کارشناسی نماید ، بنابراین افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند در هنگام خرید اتومبیل دیگردچار شک و تردید نخواهند شد و با اعتماد بنفس بالاتری در معامله اتومبیل شرکت نموده و تخفبف خواهند گرفت .

پرداخت وجه به مامور پست - تحویل 3 الی 5 روز کاری

فروش تستر رنگ ماشین

این پکیج دارای گارانتی بوده و تمامی امکانات اعلام شده موجود و قابل استفاده میباشد و در صورت عدم تطابق کالا با نوشته های فوق خریدار امکان مرجوع کردن کالا و دریافت کل مبلغ پرداختی خود را خواهد داشت.

جهت ارسال محصول نوشتن کد پستی 10 رقمی الزامی میباشد

فروش تستر رنگ ماشین

در صورت خرید دو محصول به صورت هم زمان از شرکت پارسیان یدک یک محصول دیگر به عنوان هدیه کاملا رایگان برای شما ارسال خواهد شد .
تستر رنگ ماشین
خرید تستر رنگ ماشین
فروش تستر رنگ ماشین
فروش پستی تستر رنگ ماشین
خرید پستی تستر رنگ ماشین
فروش اینترنتی تستر رنگ ماشین
خرید اینترنتی تستر رنگ ماشین

در صورت نوشتن آدرس محل کار محصول سریع تر به دست شما خواهد رسید

کد محصول:2030
کلمات کلیدی:تستر رنگ ماشین,خرید تستر رنگ ماشین,فروش تستر رنگ ماشین,فروش پستی تستر رنگ ماشین,خرید پستی تستر رنگ ماشین,فروش اینترنتی تستر رنگ ماشین,خرید اینترنتی تستر رنگ ماشین

اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائیدwww.124kala.ir

محصولات بیشتر: www.124kala.ir

   
Web hosting by Somee.com