فروش واکس خودرو

محصول شرکت SONAX آلمان

فروش واکس خودرو


فروش واکس خودرو

متناسب برای انواع خودروهای تولید داخل و خارج از کشور ( انواع سبز )

فروش واکس خودرو

واکس خودرو خرید واکس خودرو فروش واکس خودرو فروش پستی واکس خودرو خرید پستی واکس خودرو فروش اینترنتی واکس خودرو خرید اینترنتی واکس خودرو پولیش واکس رنگی SONAX : با داشتن رنگدانه های سبز خش های روی بدنه خودرو را پوشش میدهد . با استفاده از این محصول به سادگی میتوانید خش های بروی بدنه خودرو را برطرف نمائید .
پولیش واکس رنگی SONAX : علاوه بر از بین بردن خش های روی بدنه خودرو بدلیل داشتن واکس کارنابای طبیعی ( با استفاده از تکنولوژی نانو ) نوعی فیلم محافظ برروی بدنه خودرو ایجاد میکند که سطح بدنه خودرو را از زیانهای ناشی از اشعه نور خورشید در امان قرار میدهد و به آن درخشش و براقیت فوق العاده ای می دهد . به عنوان دیگر شما با استفاده از این محصول پولیش , حفاظت رنگ و واکس خودرو را در یک حرکت انجام میدهید .

به همراه یک قلم خشگیر مخصوص SONAX ( اشانتیون )

فروش واکس خودرو

طریقه مصرف : اتومبیل را بشویید بطری را به خوبی تکان داده و با پارچه ای نرم بر روی بدنه خودرو بمالید و پس از مدت کوتاهی با پارچه ای تمیز پاک نمائید . توجه داشته باشید این کار را بدور از تابش مستقیم نور خورشید و حرارت زیاد انجام دهید .

پرداخت وجه به مامور پست - تحویل 3 الی 5 روز کاری

فروش واکس خودرو

در صورت خرید دو محصول به صورت هم زمان از شرکت پارسیان یدک یک محصول دیگر به عنوان هدیه کاملا رایگان برای شما ارسال خواهد شد .
واکس خودرو
خرید واکس خودرو
فروش واکس خودرو
فروش پستی واکس خودرو
خرید پستی واکس خودرو
فروش اینترنتی واکس خودرو
خرید اینترنتی واکس خودرو

جهت ارسال محصول نوشتن کد پستی 10 رقمی در انتهای آدرس الزامی است

 • در صورت نوشتن آدرس محل کار محصول سریع تر به دست شما خواهد رسید
 • کسب اطلاعات بیشتر www.sonax.com
 • کد محصول:2040
  کلمات کلیدی:واکس خودرو,خرید واکس خودرو,فروش واکس خودرو,فروش پستی واکس خودرو,خرید پستی واکس خودرو,فروش اینترنتی واکس خودرو,خرید اینترنتی واکس خودرو

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  محصولات بیشتر: www.124kala.ir

     
  Web hosting by Somee.com